homearchiv

Začíná z toho být rutina.

5. října 2012 v 16:05 | Kůstka. |  rok 2012 (3 roky)
Už jsem se delší dobu neozvala. Chtěla jsem napsat článek už před delší dobou, ale prostě nějak nebylo co psát. Nejsem líná, jenom jsem neměla dostatečnou motivaci.

Tady jde o typa s titulem retarda,
přírodní detox, je to legenda.
Zapísy z kroniky co teď čtem a
letim se podělit s příbehama.
Kámo, jsem největší retard! ♥


Co k tomu říct? Hm. Venku pobíhají a vřískají malí kindeři, což je jasnej důkaz toho, že je podzim a přichází zima. Prší, je zima jak v Rusku, v tomhle počasí je jediná věc, která se mi nechce dělat - hýbat se, dámy a pánové. Tak nějak na mě přichází zimní období, kdy se mi prostě nic nechce. Už jenom kvůli tomu počasí, tý zimě. Co taky dělat, když je venku hnusně, než se válet doma ve vyhřátý posteli s kafem a noťasem, hm? Správně, nic.

Než začnu koňověcma.. bylo mi sděleno jedno takové skromné přání. Týkalo se žiletek (jasně, že čivav), že prý by to chtělo dát sem nějakou fotku, aspoň pro přehled. No, věc se má tak, že doma máme zahnízděné dvě čivavy už dýl jak čtvrt roku. Nechutné. Co k nim říct?

"Dejte štěněti domov a ono vám navždy dá své srdce."

Starší, Limequat, se narodila 4.5.2011, tudíž jí v květnu bude rok. Máme ji shruba od půl roku a dostala se k nám přes známé, kteří pro ní hledali novej domov, že prý někdo měl alergii na srst, či co. Nikdy jsme vlastně bývalé majitele neviděli, sprostředkovatelka byla známá z bývalé stáje, která ji jednou jedinkrát přivezla. Hned jak jsem jí viděla, musela jsem ji mít - už jenom kvůli tomu světříčku s anglickou vlajkou! Takže maminka vybalila trojku, já si vzala čivavu, přepravku a šla jsem se s ní mazlit do auta. Jediný, co se mi nelíbilo, bylo její původní jméno, byla to Sisi. Grr, okamžitá změna jména byla akutní. Nejdřív jsem chtěla Amy, protože to jméno zbožňuju. Ale nakonec jsem z ní udělala Limetku, čili Limequat. Ani nevím, jak mě to napadlo. Nevím, asi protože se tváří jako kyselka.

A náš druhej blbounek? Jistě, Amaretto. To je dávná historie, když nám mamina pořídila prvního psa. Je to asi deset let zpátky. Byl to Bartoloměj, kterýmu pak dělala společnost Limeta. Musel se nechat utratit a Limeta, plašan, byla úplně vyřízená. Takže se jednoho krásnýho dne mamina rozhodla, že pořídí štěně. Ještě ten večer pro Aminu jela až někam k Táboru, vyplázla pět táců a vezla domů toho malýho černýho špekounka. Přivezla jí v noci, vzbudila mě a šoupla mi jí do postele, kde už byla zahnízděná i Limeta. Ale to je na dlouho, prostě od toho dne máme doma Amaretto. Já jsem říkala, že prostě budu mít psa, co se jmenuje Amy! Mimochodem, Amála se narodila 21.3.2012, takže v březnu jí bude rok, trubce.


A teď už k fotkám. Na první fotce je Amaretto ještě štěňátko, asi dva týdny po přivezení (Limeta se jí ze začátku hrozně bála), když nám takhle jednou hajali na gauči. A druhá fotka je stará asi měsíc, je z procházky. Fotky jsou sice nic moc, ale lepší nemám. Oni prostě chvíli neposedí!


A teď už přejdu k Oridovi. Nějak jsme se zasekli v jednom bodě, ze kterýho se ne a ne hnout. Seděla jsem na něm v neděli, udělal mi radost, byl skvělej. Ale pořád to není na klus. A ze země? Lonž nám prostě nejde. Spíš se nám nechce, abych byla přesnější. Tvrdohlavek Orido si prostě vymýšlí, takže naše lonžování je vcelku o ničem. Herečka.

Potřebuju, aby mu v hlavě docvaklo, že když bude ještě dlouho prudit, tak nebudeme moct jezdit. O to by ani tak nešlo (samozřejmě, že je to důležitý), ale mě jde hodně o to, že všude, kam to stihli špíny z bývalé stáje rozšířit, se mluví o tom, že Plívová nezvládá vlastního koně. No nesralo by vás to? Jenom proto, že nějaký závistivý svině mají něco proti mě a Oridovi už od začátku, tak se všemožně šíří, jak jsem neschopná? Chtěla bych vidět je, jak by si sami obsedali koně, jako je Orido. Nehorázně mě to štve, protože tohle už prostě není normální. Neříkám, že je mám ráda, ale rozhodně nejsem taková svině, abych roznášela drby kudy chodím. Tohle mě dokáže hrozně namíchnout, když někdo nezná celou pravdu, ale má jenom vidinu toho, jak jsem v jeho očích špatná a má potřebu všechny přesvědčit o svým názoru. Jakmile vás jednou pomlouvají, těžko se dokazuje, že to není pravda, že jste jiní. Tak jsem se rozohnila, že jsem dneska na tohle téma psala slohovku. Bylo téma "Jaká nejsem", takže mi to přišlo jako fajn nápad, psát o pomluvách. Ale to už je mimo. Každopádně.. chápete mě, ne? Dokud se to říkalo jenom v té stáji, brala jsem to s klidem, ti lidi mě nezajímají (teď už..), ale jak jsem zjistila, že to šíří dál, bylo mi z toho trochu smutno. Vlastně jsem měla sto chutí vyletět z kůže, ale zároveň mi to bylo líto. Víte, jak se teď na mě budou ostatní lidi dívat?! Bůh ví, co všechno ti miláčkové vyprávěli. Dejchej, Kachno, dejchej. No tohle je moc i na mě.

"Máš nepřátele? To je dobře, znamená to, že jsi něco dokázal!"

Takže já se budu s Oridem snažit, abych těm sviním ukázala, že jejich obavy z konkurence jsou na místě. Protože víte co se říká, na každou svini se vaří voda. A nebude to dlouho trvat. Vlastně jedna z nich už je vytrestaná až dost, bývalá trenérka. Dvacátýho září se jí zaběhla fenka, stále ji nemá. Jasně, jenže ona tu fenku měla snad radši, než vlastní dceru. Byla na ní dost zafixovaná, takže vytrestání dostačující. Co asi potká ty ostatní, hm?

Jak vidíte, harmonické vztahy. Už nevím, co si o tom mám myslet. Upřímně? Už absolutně nikomu nevěřím, nikomu neříkám nic až příliš soukromýho a na všechny z vysoka seru. Když chci něčeho dosáhnout, nemůžu bejt ta hodná holčička, tenhle svět vyžaduje mrchy. Ale vlastně jo, jedna osobnost, který věřím, by se našla. Má čtyři nohy, tmavě hnědou srst a ten nejroztomilejší kukuč, kterej je to nejkrásnější a nejuklidňující, co jsem kdy viděla.


A vy se mi divíte, že jsem radši u něj, než s "přáteli".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mielle mielle | Web | 5. října 2012 v 16:15 | Reagovat

To znám... taky mi všichni říkají že to nezvládnu, akorát já nejsem ta povaha jako ty, že mě to ještě víc pozvedne, spíš mě to skopává dolů, a vlastně si říkám že maj pravdu a do dospělosti mít koňoucha nebudu... :/ Poslední dobou se beztak všechno sere. Hele klid, jste dobrá dvojka a brzy vám to zase půjde líp, držím palce!

2 Nibby Nibby | Web | 5. října 2012 v 16:49 | Reagovat

Vím, že obsedat mladýho koně není těžký. Člověk se u toho musí strašně snažit, protože to co ho naučíš ať špatně nebo dobře, se v něm pak odrazí v dospělosti :/ O to je to horší. A jak se říká - kůň se rychleji naučí špatné věci než ty dobré :( A to s těma pomluvama máme stejné -_- To je všude. To jsou prostě drbny, jsou všude na každým rohu. Závistivci!

3 Nibby Nibby | Web | 5. října 2012 v 16:49 | Reagovat

*je těžký
co jsem to zas napsala:D

4 mielle mielle | Web | 5. října 2012 v 17:23 | Reagovat

Odp: Miluju tvé citace z FB, boží. :D Díky a - není zač :)

5 Nibby Nibby | Web | 5. října 2012 v 17:41 | Reagovat

opravovala jsem se pod komentářem, že je to těžké. každý kůň je jiný a sedlo a jezdce příjímá jinak. nějaký si na to zvykne hned a učí se neskutečně rychle a jinému zase předmět na zádech vadí a učí se pomaleji :/ vím, že to nemáš lehké už po přečtení tvých článků. Ale držím palce, abyste se dostali už k tomu klusu a zase pokročili o kus dál:)

6 Nibby Nibby | Web | 5. října 2012 v 17:50 | Reagovat

O: Jsi u koní každý den? Ty pomluvy roznesli holky z téhle stáje nebo z té staré? Nějak jsem to nepochopila, to musel být někdo odtud ne?Jak by se to dozvěděli tamty?:D Věřím, že se těšíš:D Já už bych byla natěšená taky že bych zrychlila konečně tempo na klus :D Já jsem teď dlouhou dobu bez koní, protože ve stáji kam jsem chodila jsem se pohádala, tak jsem si radši sbalila věci a potichu zmizela :/ A teď škemrám, prosím, žebrám o vlastního :D Mamka je nahnutá, ale táta je horší. Jako vždy:D

7 Way Way | E-mail | Web | 5. října 2012 v 18:09 | Reagovat

Ty psíci jsou dokonalý ! ♥ Jo máš pravdu jednou na to doplatí. Taky mě tohle vždycky namíchne.!

8 Nibby Nibby | Web | 5. října 2012 v 18:10 | Reagovat

O: Takže ty holky z bývalé stáje? Mrchy. Dej jim pecku! :D To jsou určitě takové ty nanynky, co v životě koně neobsedali a jen si vozili prdel na přiježděných a vychovaných koních a maj hubu plnou keců:D To znám taky. Ty jsi odkud? Ústí nad Labem?

Co dělá při kroku? Nejistej? My jsme taky při obsedání Valentina začínali krokem a pak když to vypadalo že tomu jakžtakž rozumí, vzala si mě trenérka na lonž a zkusili jsme klus jen bez vysedávání aby si zvykl i na další chod.  Nejhorší je, že u tohohle koně jsem neměla čas si s ním tak vyhrávat jako ty :( Určitě bych ráda, ale musel se rychle obsednout, znát základní podmínky a pak se vrátit majitelům do Německa, protože u nás byl jen na obsednutí. Ach, jak jsem si ho zamilovala:( A s ním to nebylo taky nic extra, byl to hřebec a kousek od jízdárny měli výběh kobyli takže to byli námluvy a oplzlý pořehtávání :D

S tím koněm to není jednoduchý.. Mamka by mi ho koupila a určitě by mě i podporovala, ale ona se bojí, že měto přestane bavit a tak. (Nechápu :D) Navíc tady u nás sehnat ustájení je teda mazec. Psala jsem té bývalé trenérce z té stáje, kde jsem se s ní( s ní ne, s její sestrou) pohádala a ona mi neodepsala, takže kvůli tý její pošahaný ségře je na mě nasraná už i ona :/ Bájo. A ona byla takovej ten tip, kde bych příležitostně toho budoucího troubu mít chtěla:(

A tvá mamka má přítele? Já mám naštěstí rodiče stále spolu, i když si taky někdy říkám, že by bylo lepší aby šli od sebe, když jsou někdy fakt peprný hádky, ale pak jsem vždycky ráda. On je můj táta takovej škudlil víš, jemu se nelíbí, že by mě měl kupovat koně, protože to je investice co se ti nevrátí a navíc furt prachy žere:D To je furt něco. Nová dečka, nová uzdečka, kamaše ..:D Achjo.

9 Nibby Nibby | Web | 5. října 2012 v 18:52 | Reagovat

Ta poslední stáj, kde jsem byla já jsme byli jen tři:D Trenérka, její sestra a já. A asi milion koní a furt přibejvaj. Ne kecám, tak 10?:D Ta holka je blázen .. Je na to pomalu sama furt si bere na hrba další a další koně. TO nemůže zvládnout. Teď se tam maj obsedat dva mladý koně a má tam teď ročního hřebečka a malou kobylku. To je fajn, jsem na ni zvědavá. Kdyby na mě nebyla hnusná a odpověděla, třeba bych byla tako hodná a šla ji pomoct! :D

No mám, což o to, ta je v pohodě. Ale táta.. S tím je to horší. Tomu když o koni začnu mluvit, tak dělá že mě neslyší, nebo že je strašně zažranej do nějakýho filmu!:D PRostě on nikdy reálně neuvažoval o tom, že by mi ho někdy koupil .. :/ To se máš rok a půl .. Já jezdim (jezdila) 6-7 let a ? A kde jsem .. Bez stáje a rozhádáná. Hrozný.
Nejvíc se fakt bojim, těch výdajů u koně. Je to fakt taková pecka?:D

10 NaTyy NaTyy | E-mail | Web | 5. října 2012 v 18:59 | Reagovat

Retard♥ Nejlepší! =)

11 Claire Claire | Web | 5. října 2012 v 19:17 | Reagovat

Juch !Dočkala jsem se fotek čivav :) Díky :) Krrásňoučké ;) Díky za ukázku :))

12 Nibby Nibby | Web | 5. října 2012 v 20:39 | Reagovat

No tak zubař nemusí bejt každej rok, to určitě ne. v tý stáji tam chodil málokdy, koně moc neměli problémy. Akorát to odčervení atd. kovář no budiž, záleží jak na tom bude kůň s kopytama podkovama:D ale docela se ti povedlo mě vyděsit:D táta absolutně nemá páru co kůň obnáší, tohle mu říct tak mě vystřelí na měsíc!:D Kolik budeš teda platit ustájko? 3500,-? Já potřebuju sehnat nějaký levný  a ostatní finance okolo koně nějak uskromnit, jinak mě vydědí:D

13 Lele Lele | Web | 5. října 2012 v 20:39 | Reagovat

Nedivím se, taky jsem raději se zvířaty než s lidmi...
Myslím, že ve všech větších stájích je to stejné, pomluvy, závist, hrůza děs...Taky jsem si to zažila a jsem ráda, že jsem pryč! Ale život je prostě všelijakej :) a nikdy se nenudíme :)

14 Nibby Nibby | Web | 5. října 2012 v 20:47 | Reagovat

Já jsem z Pardubic, ale tady taky seženeš pěkný pecky teda:D Jak jsem ti říkala o té bývalé stáji tam tak chce taky za ustájení 5000 -_- .. nechápu za co, ale to bych se s ní nějak mohla domluvit. nejhorší je, že nejlevnější ustájení tu je tak 2500,- a to je takový o ničem, protože to je většinou westernový a já chci stáj, kde budou mít třeba překážky, trenéra a tak :/ víš co myslim. jenže to je holt drahý. Dřív ustájovali na závodišti, ale už nechtěj. Takže mám tu problém no :/ Budu muset hledat hledat a smlouvat :D
Kámoška má koně v nějaký prdeli a platí si taky 5000,- + si dokupuje svoje müsli :D Vtipné

15 Anett Anett | Web | 5. října 2012 v 21:43 | Reagovat

Pomluvy a výmysly to by šlo každýmu to mi věř! :) Ti pejsci jsou náhodou krásní! Kámoška má čivavu .. :) Prostě to nevzdávej a věř si! :) Vy to dokážete i přes všechny pomluvy, určitě to nebude vůbec snadné, ale všechno jsou nové zkušenosti. Jak píšeš na tomhle světě je spoustu "mrch" a s tím holt nikdo nic neudělá! Netýkalo se to zrovna holek ze stáje, ale, co se týče takovýchto problémů jsem vyléčená dost! Některým to prostě dělá radost pomlouvat druhé :) Holt tohle je život!

16 Christush Christush | Web | 5. října 2012 v 23:53 | Reagovat

Haters gonna hate.  Nezbejvá než na ně házet bobek a ignorovat je. Ve chvíli, kdy jsi sama se sebou spokojená, můžou ti být volní a pokdu nejsi, tak zamakej na tom, abys byla. Nemá cenu zaobírat se lidmi a jejich názory, protože by ses tím akorát utrápila. Věř mi, mám za sebou školu dosavadního života, kde je hater každý druhý, kdo tě nezná..:)

17 monkey monkey | Web | 6. října 2012 v 11:39 | Reagovat

júúú, pěkný!

Odp. Díky!

18 mielle mielle | Web | 6. října 2012 v 11:55 | Reagovat

Odp: Jo, guilty je provinilý, ale v jakém slova smyslu to chceš chápat... žes něco provedla a stydíš se za to? :D To fakt nevím, jaká písnička tomu odpovídá :)

19 monkey monkey | Web | 7. října 2012 v 12:12 | Reagovat

Odp. No nevím, já to dělala sirupem z cukrové řepy, ale určitě by tam mohl být i jiný sirup, třeba prostě nějakej z obchodu Jupí, nebo tak nějak, to bude asi jenom na zahuštění, ale nevím... :-), snad jsem pomohla :-)

20 Nibby Nibby | Web | 7. října 2012 v 16:01 | Reagovat

O: No tak to ti věřím, mám psa a kdyby se mě někdo zeptal jaký je můj vysněný pes taky řeknu svého :D Nedivím se ti, Orido je krásnej kůň. Obr:D

21 Way Way | E-mail | Web | 7. října 2012 v 16:02 | Reagovat

Odp. Přesně já ji taky nemusím.Navíc buchví jestli někdy šáhla na koště,lopatu nebo jestli 1x vykydala já se vsadím že ne.

22 Endy* Endy* | Web | 7. října 2012 v 17:05 | Reagovat

odp: jo je mi jasné proč je ČT tak oblíbené, já ho mám taky moc ráda :)

23 Fredy Fredy | Web | 7. října 2012 v 17:59 | Reagovat

Prosimtě... proč bys nebyla radši u něj, u toho koho doopravdy miluješ a komu důvěřuješ víc než komukoliv jinému? Je to logika!
Já jsem osobně taky radši s koňmi a přáteli od koní, kteří mě pochopí ať říkám cokoliv :D

JInak psíci jsou opravdu úžasní! :)

24 Adis Adis | Web | 8. října 2012 v 14:52 | Reagovat

Ať se ti nějak zadaří

25 Michelle_M! Michelle_M! | E-mail | Web | 8. října 2012 v 15:59 | Reagovat

máš taky krásný blog jinak dobrý design;) Si skvělá;) a tvůj blog to dotáhne daleko;)

26 Adis Adis | Web | 8. října 2012 v 16:07 | Reagovat

Odpověď: no jo ale tak co bych tam měla psát, když už nebudu vůbec s koňmi ?

27 Puff Puff | Web | 8. října 2012 v 18:12 | Reagovat

Tu písničku jsem ani neznala :D
Jinak k tvému komentu u mě: Jak už jsem řekla, mám ráda jednoduché designy... Buď něco jako máš právě ty nebo v článku zmiňovaná An a pak ty, co mají autzorskou fotku. Když jsem sid ělala takový oprůzkum a zkoumala jsem právě blogy o ceebritách, zjistila jsem, že se všichni najednou přeorientovali na One Direction :D :D Každopádně nechpu, co je na nich k přečtení, když od sebe navzájem kopírují snad vše :D
Jináč děkuji za pochvalu :)

28 Christush Christush | Web | 8. října 2012 v 20:40 | Reagovat

Odp. Přesně tak a vím, že když to nebude bavit mě, pak to nemůže bavit ani ostatní..:)

Jé, děkuju, to se tak krásně poslouchá. Což o to, mohla bych smolit dlouhatánské články, ale na téma koní by jich bylo minimum.. :D Tak nějak bych se rozepsala třeba o tom, jak neschvaluji přístup některých profesorů k žákům, nebo tak něco.. :D A to si myslím, že spoustě lidem vyprávět nemusím.. :D

29 Nibby Nibby | Web | 9. října 2012 v 17:31 | Reagovat

O: Schvácení kopyt jsem nezažila, pouze hnilobu a to je taky pěknej humus :/

Co ty a Orido? Nějaký pokrok? :D

30 monkey monkey | Web | 9. října 2012 v 19:40 | Reagovat

jj, já vím, dala jsem tam ten zimní obrázek a to ostatní vypadá celkem jako taky v zimě, ale jinak ta barva už celkem napovídá :-), ale přiznávám, to jsem trochu nedomyslela :D

31 XOXI XOXI | Web | 9. října 2012 v 19:47 | Reagovat

Já mám jednoho psa - fenku Yorkshire Terrier, jmenuje se Kitty. Ještě teď si pamatuju, jak jsme ji kupovali. Byli jsme zrovna v Brně, kde jsme nakupovali a taťka na mě, že se půjdeme podívat na štěňátka. Když jsem viděla Kittynku, tak jsem se do ní hned zamilovala, takže ji koupili. :D
Vlastního koně ti strašně závidím, ještě tak nádhernýho! :) Přeju vám hodně pokroků a natřete to těm mrchám. ;)

32 Nibby Nibby | Web | 9. října 2012 v 20:57 | Reagovat

O: No ty ostudo! :D Ale tak chápu tě. Komu by se chtělo v týhle zimě něco dělat a ještě ke všemu makat :D To ani Oridomil nebude chtít:D

33 Nibby Nibby | Web | 9. října 2012 v 21:16 | Reagovat

O: A to si chci teď koně kupovat :/ Když teď je po sezóně a všichni se jich zbavujou. Na jaře je zas budou všichni kupovat tohle je lepší :D
Když si koupíš koně tak si pak vlastně musíš dokoupit sedlo a uzdečku vid:D ohlávku atd. :D to mě ted došlo. No jajky

34 Monča Monča | Web | 10. října 2012 v 17:02 | Reagovat

Holky jsou roztomilé =). Nevím proč, ale moc se mi líbí když jsou ty čivavy dvě :D. A co říkají na Orida?

35 Monča Monča | Web | 10. října 2012 v 17:09 | Reagovat

Právěže líbí :o)

:DD

36 monkey monkey | Web | 11. října 2012 v 16:08 | Reagovat

No však jo :-), bez srandy by nebyl život :D

37 Monča Monča | Web | 11. října 2012 v 20:00 | Reagovat

V poho, mě se to taky stává. Vždycky si připadám jak dežot :D

38 Kate a Bojča Kate a Bojča | Web | 13. října 2012 v 10:05 | Reagovat

Ahoj. Jsme dvě milovnice koní a zároveň kamarádky, které si založily společný blog o koních. Budeme velice rády když k nám zavítáš a bude se ti u nás líbit. :-)

39 Nibby Nibby | Web | 13. října 2012 v 14:00 | Reagovat

ted mě tak napadá, máš licenci?:D Nebo si ji pak budeš dělat na Oridovi?:)

40 write-for-zeta write-for-zeta | Web | 13. října 2012 v 19:31 | Reagovat

nno koně :D ajo ! no tak zrovna  ve středu sem byla na tokoví kobylce jménem Bona !! nechce se jí moc chodit tak sem jezdila za mojí sestru která byla na Reince ! že prej pojede líp! tak ok ! bylo to supr a pak sme měly nacválat . cválaly sme 1 kolečko a pak nák zrychlila a vybočila z tý řady a vyhodila :DDD málem sem spadla a sestra taky ale byla to prdel :D takový dotihy :DDDD no zítra du zas na Reu tak zas napíšu !!! pa

41 Bell Bell | Web | 14. října 2012 v 11:43 | Reagovat

Odp.: Taky jsem se na všdchny dostihy dívala už od půl dvanácté. Já jsem tipovala jako ty Tiumena, Sixteen nebo Trezora, ale fandila jsem i Valldemosovi :D Jinak díky za tu písničku

42 mielle mielle | Web | 15. října 2012 v 15:14 | Reagovat

Odp: Však taky každý má svůj názor ;) Já si zas ráda přečtu něco takového naivního.. ne detektivky.. ale věc vkusu :) :P Hlavně recenzi píšu z "dětštějšího" pohledu, na blog chodí převážně lidi 11-14 .. tak to beru z jejich hlediska, jestli mě knihy bavily v jejich věku..

43 Nibby Nibby | Web | 15. října 2012 v 17:10 | Reagovat

O: S tím kombinovaným máme obě dobrý zkušenosti, akorát mě se vždycky podařilo zapnout takovej ten menší podnosník(nevím jak to nazvat) blbě:D

44 Fredy Fredy | Web | 15. října 2012 v 17:34 | Reagovat

Odp. Jasně, no .. ty gumový neměli, a já potřebovala "nutně" všechno a překvapivě byli hrozněě levný ! :)

45 Claire Claire | Web | 15. října 2012 v 20:47 | Reagovat

No,já si myslím to samé :) Vypadá tam otřesně,ale když už nevím co na blog dát,tak mi nic jiného nezbude :D

Železník je perfektní :)

46 Bojča Bojča | 16. října 2012 v 9:03 | Reagovat

No hele... Ono se to ma tak, ze blog muj osobni nebude ted aktivni, ale mazat ho na 10000 % nebudu!! Prijde mi trosku zbytecny davat ty same clanky jak na muj blog, tak na spolecny, protoze mame skoro stejne navstevniky, takze i pro ne by to bylo nudny, videt stejny clanky na 2 blogach... Ale kdyby se - nedejbuh - neco pokazilo a my uz s kate spolecny blog nechteli, tak se vratim na starej, ale to se snad nestane, protoze zatim jsme obe dve moc spokojeny... ;)  a neboj se... JD budou stale stejne, akorat na jinem blogu... :D ja nebudu pridavat jine clanky, nez ktere mam ve svoji rubrice, tak jsme se s kate domluvili, protoze ji bavi psat ta teorie jednou za cas :)

47 Bell Bell | Web | 16. října 2012 v 16:40 | Reagovat

Taky bych radši byla u Orida být tebou :D A neboj se, vy to zvládnete a za chvíli spolu budete skákat ;)

48 Endy* Endy* | Web | 16. října 2012 v 18:54 | Reagovat

odp: jo taky mi přijde :D , díky :D

49 Nibby Nibby | Web | 22. října 2012 v 22:23 | Reagovat

Wuchů, žije tady někdo?:D

50 Bojča Bojča | Web | 24. října 2012 v 20:48 | Reagovat

já nastesti pomluvy ve stajich nezazila a nebo mozna jo, ja nevim... moc to neresim. Ziju trosku ve svym svete, co se tohohle tyce a kdyz si nevsimnu povysenych pohledu, nbo mi nekdo do oci neco hnusnyho nerekne, tak rto vetsinou neresim, hlavne kdyz terba ja mam ty lidi rada, ale tak doufam, ze me nikdo zazady nepomlouva z tech, co je mam rada :DDDD

S orousem drzim pesti, at to zvladnete! Urcite to za chvilku bude lepsi... Uvidis... :)

51 Endy* Endy* | Web | 4. ledna 2013 v 19:42 | Reagovat

odp: děkuju :) a chtěla jsem se zeptat jestli by jsi sem nechtěla dát nějaké fotky Orida, má nááádhernej kukuč :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama